4 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny, podczas którego chcieliśmy uczcić Dzień Matki i Dzień Dziecka oraz zbliżający się Dzień Ojca. Goście bardzo licznie przybyli na przygotowaną przez nas imprezę, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

Najpierw ten dzień uświetniły występy dzieci ze wszystkich grup wiekowych, a następnie występ zespołu muzycznego „Benefis”. Rozrywką były solowe występy wokalne i recytatorskie w wykonaniu wychowanków naszego przedszkola.

W trakcie trwania festynu goście mogli również korzystać z przygotowanych atrakcji:

- Kawiarenki, gdzie można było zakupić ciasta, herbatę, kawę;

- Kącika smakosza, a tam były kaszanka i kiełbaska z grilla, chleb ze smalcem;

- Kącika łasucha, gdzie można było nabyć gofry, słodycze, napoje;

- Loterii fantowej;

- Bajkowego czary-mary, gdzie panie wykonywały bajeczny tatuaż;

- Mini galerii dziecięcych prac;

- Basenu z kulkami, dmuchanego zamka - zjeżdżalni oraz trampoliny;

- Pokazu wozu strażackiego;

- Pokazu motocykli.

Podziękowanie

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 1 w Żurominie, Rada Pedagogiczna, personel przedszkola oraz dzieci serdecznie dziękują Rodzicom, Gościom i Sponsorom za aktywny udział w Festynie Rodzinnym.

Podczas tegorocznego festynu zebraliśmy kwotę 5238zł.

Zebrane pieniądze przeznaczymy na doposażenie

ogrodu i sal przedszkolnych.