28 maja na terenie  naszego przedszkola odbył się Piknik Rodzinny, który  został zorganizowany z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Przybyłych gości powitała  Pani  dyrektor Małgorzata Orłowska, która zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy.

Impreza w plenerze rozpoczęła się występem artystycznym naszych przedszkolaków, którzy wspólnie zaprezentowali kilka piosenek i tańców. Po występie naszych wychowanków, nagrodzonym gromkimi  brawami,  czas na pikniku umilał zespół  muzyczny „Okaryna”  z Olsztyna, który zabawiał zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wspólne tańce, konkursy i zabawy przy muzyce trwały przez całe popołudnie. Podczas pikniku nasi goście mieli okazję do korzystania z Kawiarenki, gdzie można było zjeść pyszne ciastko, wypić kawę i herbatę oraz ugasić pragnienie zimnymi napojami.  Kącik smakosza natomiast zapraszał na degustację pysznej grochówki, gorącej kiełbaski i kaszanki z grilla.

Uśmiech  na twarzach i radosny nastrój naszych wychowanków i gości to najlepszy dowód udanej imprezy!