W czwartek 24 września dzieci z grupy 4/5 – latków, 5 – latków i „0” wybrały się na „Jesienny Piknik” do domku myśliwskiego w miejscowości Chrapoń. Piękna i słoneczna pogoda wprawiła nas wszystkich w radosny nastrój. Na miejscu czekała na nas Pani Jesień, którą zaprosiliśmy do wspólnej zabawy. Dzieci miały okazję poznać myśliwego pana Ryszarda Domżalskiego Prezesa Koła Łowieckiego „Sarna” w Lutocinie i dowiedzieć się, jaką  rolę  pełni on w życiu lasu. Dużą atrakcją były również klauny, które bawiły się wspólnie z naszymi wychowankami, robiąc różne ciekawe rzeczy z balonów oraz puszczając ogromne bańki. Piknik nie mógł się obejść bez kiełbasek z grilla i ogniska, które po zabawach na świeżym powietrzu smakowały wyśmienicie. W drodze powrotnej do przedszkola, zwiedziliśmy w Lutocinie przydomowe małe zoo, w którym mieszkają: dziki, daniele, pawie i wiele innych ciekawych zwierząt i ptaków.

Serdecznie dziękujemy:

·        Panu Ryszardowi Domżalskiemu - Prezesowi Koła Łowieckiego „Sarna” w Lutocinie, za udostępnienie domku myśliwskiego w miejscowości  Chrapoń.

·        Panu Czesławowi Zarębie - Dyrektorowi ds. przewozów pasażerskich PKS MOBILIS group w Mławie, za zasponsorowanie  profesjonalnego przewozu dzieci autokarami.

·        Rodzicom z grupy 5 – latków pani Joanny Bukowskiej, za  pomoc w zorganizowaniu „Jesiennego Pikniku” i zapewnienie  dzieciom licznych atrakcji.

Jolanta Wrzosek