W naszym przedszkolu spacer, to codzienny rytuał. W trakcie takiego wyjścia dzieci obserwują otaczającą nas przyrodę, zmieniające się pory roku, prace w polu, poznają naszą miejscowość, a także uczą się jak właściwie zachowywać się podczas spacerów, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo i o zdrowie. Realizując tematykę programu rocznego „W zdrowym ciele zdrowy duch” nasi wychowankowie, przy okazji spaceru, wybrali się w ubiegły piątek do Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej w naszym mieście. Przedszkolaków serdecznie powitał kierownik hali mgr Dominik Stopczyński, który zapoznał dzieci z pomieszczeniami i sprzętem sportowym znajdującym się na terenie obiektu. Nasi mali sportowcy mieli okazję do gry w piłkę nożną i koszykową na olbrzymiej hali, na którą z pewnością jeszcze zawitamy.