25 listopada to dzień, w którym na całym świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci, czy wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela? Nasze przedszkolaki nie zapomniały o tym ważnym dniu i dlatego zorganizowaliśmy uroczystość w przedszkolu. Każde dziecko przyniosło swojego misia – pluszaka. Zabawka ta towarzyszy dzieciom wiele lat, to nie tylko pluszowa Przytulanka, to „ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Misie towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radości jak i smutku. Są powiernikami dziecięcych tajemnic, ocierają łzy, pomagają zasypiać. Wspólnie ze wszystkimi pracownikami postanowiliśmy przybliżyć dzieciom wszystko, co wiąże się z misiem.

Zabawa rozpoczęła się od tańca z misiami do piosenki „Kubusia Puchatka”, później były konkursy, nie tylko dla dzieci, ale też dla nauczycieli. Dzieci układały „misiowe” puzzle, zjadały słodki miodek z miseczek, piły sok na czas  oraz zbierały „misiowymi łapkami” rozrzucone patyczki. Wspólna zabawa przy muzyce bardzo podobała się przedszkolakom, ale jak przystało na urodziny nie mogło zabraknąć pysznego tortu. Dziękujemy Cukierni Rosario za dofinansowanie tego pysznego tortu. Zapraszamy do galerii zdjęć.