31 maja w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Celem spotkania było uczczenie Dnia Matki, Dnia Ojca, Dnia Dziecka oraz uroczyste otwarcie nowego placu zabaw. Nasze małe uroczystości rozpoczął wspólny występ wszystkich przedszkolaków, następnie była prezentacja umiejętności dzieci z kółka tanecznego prowadzonego przez p. I. Szczech, J. Wrzosek i P. Wojtczyka na terenie naszego przedszkola. Po części artystycznej było uroczyste przecięcie wstęgi otwierające nasz nowy plac zabaw, którego dokonała pani Burmistrz Aneta Goliat. Następnie poczęstunek i wspaniała zabawa w rytmach przygotowanych przez grupę artystyczną Okaryna.

Bawiliśmy się wspaniale, za co serdecznie dziękujemy:

Pani Burmistrz Gminy i Miasta Żuromin Anecie Goliat

Rodzicom

Zakładowi Rzeźniczo – Wędliniarskiemu pana Jana Zaborowskiego z Bieżunia

Zakładowi Stolarskiemu pana Wiesława Stolarskiego z Będzymina

Kołu Łowieckiemu „Sarna” z Żuromina

Piekarni i cukierni Rosario państwa Zielińskich

Oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszego Pikniku Rodzinnego. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Ewa Kowalczyk - Brożyna