Profile

Nasze przedszkolaki ze starszych grup uczestniczyły w wycieczce do Ośrodka Edukacji Ekologicznej Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego w Rudzie, gdzie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych pt. „Była sobie żabka mała”. Zajęcia te okazały się świetną zabawą, połączoną ze szczyptą wiedzy dotyczącej życia żab i ich nawyków. Prowadzone były w atrakcyjnej formie z wykorzystaniem różnorodnych pomocy dydaktycznych. Nasi mali przyrodnicy doskonalili umiejętność obserwacji środowiska i organizmów w nim żyjących, uczyli się patrzeć i kulturalnie zachowywać wobec otaczającej przyrody. Zielona lekcja wzbogacana była zajęciami plastycznymi.

Po różnorodnych zmaganiach ekologiczno-dydaktycznych przedszkolaki spędziły czas na powietrzu, gdzie czekała na nich pyszna przekąska z grilla.

Serdecznie dziękujemy:

·        Rodzicom z grupy 6 – latków pani Joanny Bukowskiej, za pomoc w zorganizowaniu i zapewnienie dzieciom licznych atrakcji.

·        Panu Czesławowi Zarębie - Dyrektorowi ds. przewozów pasażerskich PKS MOBILIS group w Mławie, za zasponsorowanie  profesjonalnego przewozu dzieci autokarami.

Joanna Bukowska