Przedszkole fotki

User Rating:  / 0
PoorBest

20 maja został rozstrzygnięty konkurs plastyczny organizowany w naszym przedszkolu „Polska – mój dom”. Organizatorką konkursu była pani Ewa Kowalczyk  - Brożyna. Celem konkursu było: rozwijanie poczucia przynależności narodowej, kształtowanie postaw patriotycznych, rozwijanie i umożliwianie dzieciom prezentacji swojego talentu plastycznego. Uczestnikami konkursu były dzieci 5 i 6 – letnie.

Na konkurs wpłynęło łącznie 28 prac. Jury w składzie p. M. Orłowska, M. Kamińska i J. Bukowska wybrało 3 najciekawsze ich zdaniem prace.

I miejsce – Michał Kalinowski

II miejsce – Igor Kolasiński

III miejsce – Kacper Bodenszac

Zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowane przez panią dyrektor Małgorzatę Orłowską. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://www.przedszkole-zuromin.pl/images/stories/2011/konkurs - polska

Ciekawoski dla rodziców