17 października w naszym przedszkolu ogłoszony został konkurs plastyczny pt.: „Symbol zdrowia”. Celem konkursu było: rozwijanie i umożliwianie dzieciom prezentacji swojego talentu plastycznego; kształtowanie podstawowych zasad higieny i zdrowia.

Organizatorkami konkursu były panie: Ilona Szczech, Jolanta Wrzosek i Ewa Kowalczyk – Brożyna, natomiast uczestnikami były dzieci 5-6 letnie.

Na konkurswpłynęło 14 prac dzieci. Jury brałopod uwagę: samodzielność wykonania pracy, estetykę oraz oryginalność i pomysłowość.

Jury w składzie p. M. Orłowska, M. Sarnecka i M. Kamińska wybrało trzy najciekawsze ich zdaniem prace.

I miejsce – Adam Kulwicki

II miejsce – Wiktoria Jabłońska

III miejsce – Wiktoria Rogowicz

Zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, a pozostali uczestnicy konkursu nagrodę pocieszenia - ufundowane przez panią dyrektor Małgorzatę Orłowską. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.