Dnia 5.03.2012 r. w naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs piosenki dziecięcej „WITAMINKI”. Organizatorem konkursu był Piotr Wojtczyk – nauczyciel rytmiki pracujący w naszym przedszkolu. Celem konkursu było: wspieranie najzdolniejszych wokalnie przedszkolaków i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz dorobku artystycznego, propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci, promocja dziecięcej twórczości, promocja młodych wykonawców biorących udział w konkursie, popularyzacja piosenek, walorów artystycznych i wychowawczych, wyłonienie utalentowanych dzieci, rozwijanie talentów estradowych, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

W konkursie wzięło udział 17 dzieci z grup 5 – cio i 6 – cio latków oraz dzieci z grup „0”.
Komisja Artystyczna (Jury) w składzie:

Przewodnicząca Komisji – Małgorzata Orłowska

Członek Komisji – Małgorzata Kamińska

Członek Komisji – Marzena Sarnecka

wyłoniła laureatów konkursu biorąc pod uwagę: umiejętności wokalne, wartości wychowawcze i wykonanie.

Osoby nagrodzone w konkursie to:

I miejsce : Julia Dramińska ex aequoJulia Szczech

II miejsce : Wiktoria  Filipska

III miejsce : Aleksandra Piekarska

Wyróżnienie : duet Tomasz  Pudlak i Maciej Oszmański

Wszystkie dzieci otrzymały DYPLOMY za udział w konkursie, a laureaci I, II i III MIEJSCA oraz wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez panią dyrektor Małgorzatę Orłowską. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Ewa Kowalczyk - Brożyna

Piotr Wojtczyk