Przedszkole fotki

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny

W dniu 31 maja w naszym przedszkolu odbył się konkurs wiedzy podsumowujący roczny plan pracy „Żyjmy zdrowo”. Celem konkursu było:

·        kształtowanie postawy prozdrowotnej;

·        wprowadzenie elementu rywalizacji;

·        kształtowanie współpracy w obrębie grupy poprzez stawianie zadań do wykonania;

·        ćwiczenie pamięci odtwórczej poprzez sięganie do wiadomości nabytych wcześniej;

·        rozwijanie spostrzegawczości, koncentracji  i uwagi w takcie rozwiązywania zagadek i zabaw logicznych oraz zabaw  z wizytówkami wyrazowymi;

·        utrwalenie wiadomości dotyczących elementarnych zasad profilaktyki zdrowotnej;

·        zaprezentowanie na forum grupy zdobytej przez dzieci wiedzy oraz umiejętności.

Dzieci ze wszystkich grup biorących udział w konkursie wykazały się ogromną wiedzą z dziedziny zdrowia i bezpieczeństwa. Wszystkie drużyny otrzymały dyplom za udział w konkursie.

• dsc02072
  • dsc02073